Οριστικός Πίνακας αιτουμένων μελών ΕΕΠ, που κατέχουν οργανική θέση στα ΚΕΣΥ Ν Αιγαίου, για μεταθέσεις σε ΣΜΕΑΕ και ΚΕΣΥ για το σχολικό έτος 2019 -2020

Η Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης  Ν Αιγαίου  ανακοινώνει ότι έχει αναρτηθεί οριστικός πίνακας κατά κλάδο με το ονοματεπώνυμο των αιτουμένων μελών ΕΕΠ, που κατέχουν οργανική θέση στα ΚΕΣΥ  της περιοχής ευθύνης μας, καθώς και τις μονάδες μετάθεσης κατά κριτήριο και στο σύνολό τους, προς ενημέρωση των αιτούντων, σύμφωνα με την υπ’ αρ. 92519/Ε4/7-6-2019 εγκύκλιο του ΥΠΠΕΘ με θέμα: ‘’Μεταθέσεις Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Ε.Ε.Π. )και Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (Ε.Β.Π.) σε ΣΜΕΑΕ και ΚΕΣΥ για το σχολικό έτος 2019-2020’.

Οριστικός Πίνακας αιτουμένων μελών Ε.Ε.Π.